Members of the SSC:

domovská stránka: www.anex.sk

ANEX Malženice

Delegate in the SSC: 

Ing. Mária Majerská


domovská stránka: www.banchem.sk

Banchem s.r.o., Dunajská Streda

Delegate in the SSC: 

Ing. Emese Danadaiová

Ing. Roland Zsemlye


 domovská stránka: www.biorealis.sk

BIOREALIS s.r.o., Bratislava

Delegate in the SSC: 

Ing. Silvia Streďanská, CSc.


domovská stránka: www.calendula.sk

CALENDULA a.s., Nová Ľubovňa

Delegate in the SSC: 

Ing. Daniel Bucko

Ing. Veronika Palatášová

Ing. Katarína Traubnerová


domovská stránka: www.damita-cosmetics.com

DAMITA COSMETICS s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC:  

Vladimír Bóna

Ing. Darina Michalíková


domovská stránka: www.chtf.stuba.sk

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie
Slovenská technická univerzita v Bratislave
Delegate in the SSC:

Doc. Ing. Jarmila Hojerová, PhD.

Ing. Zuzana Klimová


domovská stránka: www.faravelli.cz

Faravelli s. r. o.,  kancelária pre Slovensko
Delegate in the SSC:  František Vanek

 domovská stránka: www.finecon.sk

FINECON s.r.o., Bratislava

Delegate in the SSC:  Ing. Gabriela Šurinová

domovská stránka: www.herbadrug.sk

Herba Drug s.r.o., Smižany
Delegate in the SSC: 

Ing. Lýdia Šandriková

Ing. Lenka Gregová


domovská stránka: www.hsh-chemie.com

HSH Chemie s.r.o. – o.z., Bratislava
Delegate in the SSC: 

Ing. Alena Saxová


domovská stránka: www.pharmshop.sk IB-Cosmetic s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC:  Ing. Ivan Bokroš 

domovská stránka: www.tilia.sk/kozmetika KZLM-TILIA s.r.o., Liptovský Mikuláš
Delegate in the SSC: 

Ing. Elena Labajová

Viera Nižníková


domovská stránka: www.leonglobal.sk

LEON global s.r.o., Pezinok

Delegate in the SSC:  Martina Žemberová

domovská stránka: www.medplant.sk

LIEČIVÉ RASTLINY s.r.o., Malacky

Delegate in the SSC:  Ing. Pavol Čupka PhD.

domovská stránka: www.palmagroup.eu 

PALMA a.s., Bratislava

Delegate in the SSC:  Mgr. Jana Csizmadiová, PhD.

domovská stránka: www.pleuran.sk PLEURAN s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC: 

RNDr. Renáta Kuniaková

Mgr. Helena Gapelová


 

Súkromná podnikateľka - NOVOTNÁ Edita, Ing.

Delegate in the SSC:  Ing. Edita Novotná

 

Súkromná podnikateľka - BRADOVÁ Eva

Delegate in the SSC:  Eva Bradová

 

Súkromná podnikateľka - TURINIČOVÁ Dagmar

Delegate in the SSC:  Dagmar Turiničová

domovská stránka: www.tatrachema.sk

TATRACHEMA v.d., Trnava

Delegate in the SSC: 

Ing. Roman Fixek

Ing. Martina Praženková


domovská stránka: www.temperance.sk

TEMPERANCE SLOVENSKO s.r.o., Bratislava

Delegate in the SSC:  RNDr. Jozef Novotný

domovská stránka: www.vijollacosmetic.sk

Vijolla Cosmetic s.r.o., Bratislava
Delegate in the SSC: 

Ing. Vlasta Černá


domovská stránka: www.vupas.sk

VUP a.s., Prievidza

Delegate in the SSC: 

Ing. Denisa Juríčeková